Srovnáváme a informujeme o mobilních operátorech
Aktuálně O2 T-Mobile Vodafone Bleskmobil Mobil.cz Tesco Mobile 99mobile Lama mobile
Ha-loo mobil Quadruple Relax Mobil Bonerix www.hotelix.cz SAZKA mobile Kaktus Mobil od ČEZ

NETBOX mobil a AIM mobil

Společnosti SMART Comp. a. s. a Planet A, a.s., které pokrývají službami digitální televize a internetu téměř 150 000 domácností v Praze, Brně, Jihlavě, Zlíně a dalších krajských městech, spustí během letních prázdnin pro své zákazníky mobilní služby pod vlastními značkami NETBOX Mobil a AIM Mobil.

Služby NETBOX Mobil / AIM Mobil budou provozovány jako virtuální mobilní operátor, a to prostřednictvím velkoobchodního partnera GTS Czech. Díky registraci u ČTÚ a přidělenému rozsahu vlastních mobilních čísel se nejedná o pouhý přeprodej služeb, ale o skutečného virtuálního operátora s vlastním technickým zázemím a zákaznickým servisem.

Služby NETBOX Mobil / AIM Mobil budou spuštěny v průběhu letních prázdnin. Samotnou nabídku obě společnosti představí však v předstihu již v následujících týdnech.

,,Mobilními službami chceme doplnit stávající nabídku pro naše zákazníky, kteří jsou u nás zvyklí na kvalitní služby a vysokou úroveň našeho zákaznického servisu," uvedl ke spuštění služby Ing. Aleš Padrta, generální ředitel společnosti SMART Comp a.s. ,,Naším cílem je sestavit nabídku, která bude na trhu pro naše zákazníky zajímavá. Chceme vyjít vstříc jejich postřehům a požadavkům na mobilní služby," dodal Padrta.

,,Během pár dnů spustíme speciální web, kde zveřejníme naši produktovou nabídku a také zde budeme formou netradičního průzkumu trhu zjišťovat, co zákazníci od služeb mobilního operátora dnes očekávají. Názor zákazníků je pro nás důležitý a budeme se snažit do budoucna přizpůsobovat naše služby na míru potřebám našich zákazníků," doplnil Martin Havrda, předseda představenstva společnosti Planet A, a.s.

Mobilní služby budou spolu s připojením k internetu, digitální IPTV a pevnou telefonní linkou v pořadí již čtvrtou službou v nabídce obou společností. Zákazník získá všechny služby od jednoho operátora v rámci jediného vyúčtování a bude mít všechny služby lépe pod kontrolou. Významně se tak zjednoduší jeho komunikace směrem k poskytovateli telekomunikačních služeb a digitální televize.

-----------------------
O značce NETBOX: Značku NETBOX vlastní společnost SMART Comp, a.s., která vznikla v roce 1998. Společnost neustále inovuje, sleduje novinky v oblasti telekomunikačních sítí a poskytuje služby té nejvyšší možné kvality. Její realizační tým vybírá technologie pro infrastrukturu podle toho, jak je prověřena jejich kvalita a spolehlivost ve světovém měřítku (CISCO, Motorola, Dell). Doposud vybudovala více než 100 000 přípojek své optické sítě a je největším tzv. NGA operátorem v České republice. Značka NETBOX dále poskytuje služby také do více než 100 škol, úřadů městských částí a dalších subjektů státní správy a samosprávy.

O značce AIM: Majitelem a provozovatelem značky AIM je společnost Planet A, a.s. Společnost byla založena již v roce 1990 a zaměřuje se výhradně na oblast poskytování kompletních telekomunikačních služeb pod obchodní značkou AIM Networks. AIM pro šíření svých služeb využívá nejmodernější metropolitní optické sítě a vysokokapacitní bezdrátové spoje. V současné době jsou služby AIM dostupné ve více než 27 000 domácnostech v Praze, Mělníku a v Neratovicích a také ve 22 partnerských sítích po celé ČR. Společnost Planet A, a.s. je soukromou akciovou společností se 100% účastí domácího kapitálu. Individuální přístup k zákazníkům při sestavení nabídky služeb v kombinaci s dostupným a rychlým zákaznickým servisem jsou nejdůležitější součásti firemní strategie.
zdroj: netbox press
sponzorované odkazy