Srovnáváme a informujeme o mobilních operátorech
Aktuálně O2 T-Mobile Vodafone Bleskmobil Mobil.cz Tesco Mobile 99mobile Lama mobile
Ha-loo mobil Quadruple Relax Mobil Bonerix www.hotelix.cz SAZKA mobile Kaktus Mobil od ČEZ

Quadruple - virtuální operátor

Připravovaný virtuální operátor Quadruple vznikl spojením poskytovatelů kabelových internetových připojení, konkrétně členy APKT. Virtuál Quadruple poběží v sítí Vodafone a to do 3 týdnů.

„Jsem velice rád, že se nám podařilo rozšířit řady našich dosavadních plnohodnotných virtuálních operátorů o dalšího zajímavého partnera“, říká Colin Shea, viceprezident pro strategii, plánování a regulaci společnosti Vodafone a dodává: „Quadruple svým zaměřením patří do skupiny virtuálních operátorů, kteří nové telekomunikační služby napojí na své existující aktivity a využijí již vybudované vztahy se zákazníky. Věřím, že vzájemná spolupráce bude prospěšná nejen oběma zúčastněným stranám, ale také přinese řadu výhod stávajícím i novým zákazníkům Quadruple“.

„Právě podepsaná velkoobchodní smlouva nám umožní realizovat náš dlouhodobý cíl - vytvářet pro stávající i nově příchozí klienty integrovanou nabídku služeb elektronických komunikací. Tato nabídka zahrnuje kabelovou televizi, internet, fixní a nyní i mobilní telefonii s jednotným vyúčtováním a kvalitní zákaznickou péčí. A to vše za konkurenceschopné ceny doplněné dalšími výhodami“ vysvětluje Přemysl Klíma, předseda představenstva Quadruple.

Společnost Quadruple bude zajišťovat služby virtuální mobilní sítě Q-CZ pro své akcionáře a další partnery, kteří je nabídnou svým koncovým zákazníkům. Partneři mohou využít svých dlouholetých technických znalostí a zkušeností s provozováním fixních sítí a dosavadních vztahů s firemními i rezidenčními klienty. Pro klienty jsou připraveny balíčky služeb přizpůsobené přímo jejich očekávaným potřebám. Díky tomu si zákazníci budou moci nastavit svůj optimální mix služeb. Projekt je orientován především na stávající klientelu partnerů Quadruple, je však otevřen i novým zájemcům o mobilní a konvergované služby.

zdroj: quadruple press

sponzorované odkazy